Po prvom mesiaci prvá desiatka domén

Pridané: 22. februára 2019-Obľúbené: 3-Komentáre 0-Kategória: Aktuality
zaciatok_rr

Raffael Reese media group ako nový hráč na poli obchodovania s doménami má za sebou prvý mesiac fungovania. Ten priniesol aj prvú desiatku domén do vlastníctva RR media group.

Našou hlavnou prioritou je affiliate marketing, no ruka v ruke s ním ide aj predaj reklamných článkov a obchodovanie s doménami.

Obchod s doménami je ako obchod s nehnuteľnosťami. Každý potrebuje niekde bývať. Ako vy bývate vo svojich domovoch, tak weby a stránky potrebujú bývať na doménach. A čím lepšia a hodnotnejšia doména, tým lepšie pre stránku.

Všetky naše domény, aj tie, na ktorých je spustený affiliate obchod, sú k dispozícií na predaj. V našom portfóliu sú iba také domény, ktoré majú na internete bohatú históriu – napríklad niekoľkoročnú existenciu, množstvo spätných odkazov či chytľavý trendy názov.

Aktualizovaný zoznam domén si môžete pozrieť na stránke Zoznam webov.

Veríme, že do konca roka splníme cieľ min. 50 domén. Väčšinu domén budeme naďalej pretvárať na funkčné affiliate e-shopy, čo je aj jedna z našich ponúkaných služieb. Túto službu si môžete u nás objednať cez e-mail info@rrmedia.sk a stať sa tak majiteľom zarábajúceho webu.

Pridať komentár